| Pletení | VařímeRecepty.cz | FormOffice | DWN.cz | Rybář | Omalovánky | Zbrojní průkaz | Formuláře ZDARMA | EET Účtenky | Hromadné emaily | Email šablony | Recepty doma | Formuláře na PC | Domácí účto | Počítej Kalorie |

Aplikace pro mobilní zařízení

Aplikaci Fitlinie pro OS Android je možné stáhnout přímo na webu Google Play, pro IOS na AppStore

Přenos dat na mobilní zařízení

Přenos dat je v programu Fitlinie dostupný od verze 8.

Videonávod synchronizace dat naleznete zde >>


Přenosem dat získáte ke svému programu Fitlinie pro PC silný nástroj pro externí zobrazení i úpravu dat. Věškerá data tedy budete mít po přenosu do svého mobilního zařízení vždy po ruce a můžete je kdykoli upravovat.

Výživoví poradci získávají efektivní nástroj pro rychlé zaslání jídelníčků či rozpisů sportovních aktivit svým klientům.
Nová data z mobilního zařízení je možné po přenosu do programu v PC přehledně zobrazovat v grafech či hodnotit v tiskových sestavách.
Samotné programy na PC a na mobilních zařízeních nepořebují ke své práci internetové připojení. To je pořeba až přímo při spouštění přenosu dat.


Jak přenos dat funguje:

Přenos dat funguje velmi jednoduše. Program Fitlinie na PC je tzv "hlavní program" a aplikace na mobilních zařízeních jsou "podřízené programy".

Hlavní program je pouze jeden, podřízených může být více. Každý uživatel v hlavním programu má přiřazený jeden podřízený mobilní program.


Reálná situace 1:

V hlavním programu si vytvoříte uživatele (v případě výživového poradce klienta). Vytvoříte mu jídelníček a rozpis sportovních aktivit.
V programu Fitlinie otevřete okno pro přenos dat, vyberete jaká data si přejete přenést, vyberete za jaké období a spustíte přenos. Automaticky se vyberou potřebná data a odešlou se na hlavní server.
Uživatel (klient) si ve svém mobilním zařízení otevře aplikaci Fitlinie a spustí přenos dat. Aplikace automaticky stáhne data zaslaná hlavním programem a data zpracuje.
V mobilním zařízení se tedy objeví naplánovaný jídelníček, rozpis sportovních aktivit atd.


Reálná situace 2:

Uživatel (klient) si ve svém mobilním zařízení otevře aplikaci Fitlinie a zapíše co celý den jedl, jaké sportovní aktivity vykonával a např jakou má aktuální hmotnost.
V aplikaci otevře okno na přenos dat, vybere jaká data si přeje přenést, vybere za jaké období a spustí přenos. Automaticky se vybraná data odešlou na hlavní server.
V hlavním programu Fitlinie si u tohoto uživatele (klienta) spustíte příjem dat a data ze serveru se zapracují do databáze. V programu Fitlinie pak můžete snadno data zobrazit, porovnat, tisknout atd...


Nastavní přenosu a webové rozhraní doplňkových služeb:

1. Nejprve je nutné přihlásit se k doplňkovým službám Fitlinie na adrese http://data.pocitejkalorie.cz
Přihlašovací údaje k doplňkovým službám získá každý majitel kterékoli plné verze programu Fitlinie pro PC po zakoupení programu (pokud přihlašovací údaje nemáte, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

2. Po přihlášení přidejte na záložce "Seznam uživatelů/klientů" nového uživatele (zadejte jeho přihlašovací jméno a heslo. Jméno a heslo může být zcela libovolné a nemusí souhlasit z přihlašovacími údaji do programu Fitlinie)

3. V hlavním nastavení na webu je také možné upravit identifikaci majitele programu Fitlinie.

Jednotliví uživatelé (z PC i z mobilních zařízení) se pak při použití synchronizace dat přihlašují právě pomocí této identifikace licence a jménem a heslem uživatele (vytvořené v bodu 2)


Aktivní doplňkové služby:

Synchronizace (přenos) dat je možný pouze pokud jsou doplňkové služby aktivní.
Účet na webu doplňkových služeb je automaticky aktivován po dobu jednoho roku od zakoupení programu (či zakoupení aktualizace programu). Pokud vyprší doba platnosti účtu je možné jej opět aktivovat dvěma způsoby:

- zakoupením aktualizace programu Fitlinie pro PC
- samostatným zakoupením doplňkových služeb

 

O nás

Tvorbou nutričního software Fitlinie se zabýváme již od roku 1998. Od roku 2008 spolupracujeme na vývoji programu s předními středisky pro výuku výživového poradenství i samotnými výživovými poradci.

Najdete nás na webu