Chudáci vegetariáni ;-)

diskuse, náměty, zkušenosti

Chudáci vegetariáni ;-)

Příspěvekod JiHo » pon 03. lis 2014 6:40:35

Pořídil jsem si Recepty doma hlavně do mobilu a jak programem procházím, je bez PC verze jen omezeně použitelný. Jako vegetariána mne překvapilo, že program trpí podobným nešvarem, jako mnohé restaurace - v bezmasých pokrmech bývá hodně často uvedený třeba smažený sýr se šunkou. V programu jsem namátkou narazil v bezmasých pokrmech na škvarkové pokrmy a ještě ke všemu se sádlem!!! Tak jsem začal uvažovat o vlastní kategorii vegetariánských pokrmů, ale tuto možnost jsem ve verzi pro Android nenašel. Zrovna tak mi chybí možnost smazat pro mne zbytečné kategorie (nejlépe i s recepty). Asi by to přineslo komplikované aktualizace receptů, nicméně hodilo by se to. Takhle to vypadá tak, že budu muset nainstalovat PC verzi a přenášet recepty z ní. Ale v návodu je pouze přenos jednotlivých receptů. Nešla by takto přenést celá kategorie (mnou zamýšlené skutečně Vegetariánské recepty s případnými podkategoriemi)? Možná by potom při menší databázi nebyl problém se zasekáváním aplikace pod Androidem, kdy se mi každou chvíli při listování v kategorii zobrazí jen prázdná stránka. Uvažuji o nákupu placené aktualizace databáze, ale při současném stavu mám obavy, že by do funkčnost aplikace v Androidu ještě zhoršilo.
JiHo

Re: Chudáci vegetariáni ;-)

Příspěvekod Zandra » stř 19. lis 2014 6:11:51

Můžete alespoň přibližně říci, kdy bude nová verze (umožňující přihrání receptů z PC) k dispozici? Děkuji.
Zandra

Re: Chudáci vegetariáni ;-)

Příspěvekod admin » čtv 20. lis 2014 8:34:56

prenos receptu z PC do mobilniho zarizeni jiz nekolik mesicu funguje
viz
http://receptydoma.cz/video/02_prenos_na_mobil.html
admin
Administrátor

Zpět na Diskuse k programu