Databáze potravin návrh na úpravu

diskuse, náměty, zkušenosti

Databáze potravin návrh na úpravu

Příspěvekod Basetek » stř 22. led 2014 6:43:24

Dobrý den,
bylo mi možné provést následující změnu programu? Vytvořil jsem si vlastní novou databázi potravin a rád bych kdyby při kliknutí na vlastní databázi potravin, z horního okna zmizly položky základní databáze, v tomhle stavu, kdy jsou uvedeny všechny skupiny potravin ze základní databáze, postrádá vytvoření vlastní databáze smysl. Dále bych uvítal kdyby do uprázdněného okna (po seznamu potravin ze základní databáze) bylo možné vytvořit vlastní skupiny potravin. Jednoduše řečeno, aby vlastní nově vytvořená databáze fungoval naprosto stejně jako základní databáze a neobsahovala seznam potravin ze základní databáze, ale abych si mohl vytvořit kompletně vlastní plně funkční databázi.
Děkuji za odpověď
Basetek

Re: Databáze potravin návrh na úpravu

Příspěvekod admin » čtv 23. led 2014 11:38:44

jestli dobre chapu, jde o to abyste si mohl nadefinovat v nove databazi vlastni skupiny potravin?
Pokusim se s tim do nektere z dalsich verzi neco udelat.
admin
Administrátor

Příspěvekod Basetek » čtv 23. led 2014 12:05:11

Ano. Založil jsem si novou vlastní databázi, ale v horním okně jsou pořád skupiny potravin ze základní databáze. Ty tam však nechci mít zobrazeny. Já jsem si sice nadefinoval nové vlastní skupiny potravin, ale mám je promíchané se skupinami ze základní databáze. Bylo by to přehlednější, kdyby se potraviny ze skupin v základní databázi zobrazovali jen když je vybrána záložka "základní databáze", když bych vybral záložku "vlastní databáze" tak bych viděl pouze skupiny potravin, které jsem si sám nadefinoval. Prostě oddělit základní databázi dodávanou s programem od uživatelem definované databáze.
Děkuji za reakci a případné zapracování změny.
Basetek

Příspěvekod lenkadro » sob 01. úno 2014 11:11:00

" Založil jsem si novou vlastní databázi, ale v horním okně jsou pořád skupiny potravin ze základní databáze. Ty tam však nechci mít zobrazeny. Já jsem si sice nadefinoval nové vlastní skupiny potravin, ale mám je promíchané se skupinami ze základní databáze. Bylo by to přehlednější, kdyby se potraviny ze skupin v základní databázi zobrazovali jen když je vybrána záložka "základní databáze", když bych vybral záložku "vlastní databáze" tak bych viděl pouze skupiny potravin, které jsem si sám nadefinoval. Prostě oddělit základní databázi dodávanou s programem od uživatelem definované databáze.
Děkuji za reakci a případné zapracování změny"
PŘIMLOUVÁM SE ZA TENTO NÁVRH ZMĚNY - také jsem na to narazila, a pokud by to bylo možné spravit v některé z aktualizací hodně by to program vylepšilo !
Lenka
lenkadro

Příspěvekod admin » stř 12. úno 2014 16:08:10

v nove verzi uz je to upravene
admin
Administrátor

Zpět na Diskuse o programu