SMTP server pro windows 8

diskuse, náměty, zkušenosti, dotazy

SMTP server pro windows 8

Příspěvekod georgoisnumerouno » pát 16. kvě 2014 3:09:03

Prosím o postup jak nastavit vlastní SMTP server ve Windows 8 a propojení programu Sendmails. V návodech je jen postup pro starší operační systém.
Děkuji.
georgoisnumerouno

Re: SMTP server pro windows 8

Příspěvekod admin » ned 18. kvě 2014 18:56:20

Integrovany SMTP server je pouze ve WInXP. V novejsich uz neni.
Je tedy potreba sahnout po nejakem reseni treti strany - napr http://www.hmailserver.com/
admin
Administrátor

Příspěvekod georgoisnumerouno » úte 20. kvě 2014 12:59:13

1.Můžete mi poradit jak nastavit program hMailServer?
2. bude mi stačit program SendMails a hMailServer pro bezproblémové odesílání většího množství emailů? Můj poskytovatel internetového připojení si nepřeje abych rozesílal emaily přes jeho smtp server, co mám dělat. Mám si hledat jiného poskytovatele internetového připojení, nebo je řešením zaregistrovat se na nějakém free serveru? Přes stávající připojení k internetu to není možné. Byl jsem upozorněn i na možné "blokování" IP?
Prosím o radu.
Děkuji
georgoisnumerouno

Příspěvekod leomoon45 » pon 05. led 2015 9:04:22

Mám si hledat jiného poskytovatele internetového připojení, nebo je řešením zaregistrovat se na nějakém free serveru? Přes stávající připojení k internetu to není možné. Byl jsem upozorněn i na možné "blokování" IP?
leomoon45

Příspěvekod admin » pát 03. dub 2015 8:23:07

Pokud to neni mozne pres poskytovatele internetoveho pripojeni, ani pres provozovatele vaseho webhostingu a pokud mate obavy ze zasilani pres svuj vlastni server pak Vam zrejme nezbude nez zkusit nejaky placeny SMTP server. Free SMTP servery mivaji ruzna omezeni. Nicmene pokud Vam tato omezeni nebudou vadit (napr Gmail.com myslim 2000 zprav denne) tak muzete vyuzit i free server.
admin
Administrátor

Zpět na Diskuse k programu